Цікаво і змістовно у нашому садочку пройшов тиждень української мови. Мета – показати дітям красу і багатство рідної мови,

сприяти розширенню словникового запасу, розвитку творчих здібностей; розвивати почуття національної гідності; виховувати любов до народної мудрості, рідного слова.

Упродовж тижня вихователями закладу були організовані та проведені також тематичні дні: “День пам’яті героїв небесної сотні”, «Міжнародний день рідної мови» .

Педагоги підготували для своїх вихованців цікаві заняття, пізнавальний матеріал: вчили вірші, загадували загадки, промовляли скоромовки, прислів’я, приказки про рідну мову, грали в різноманітні мовні ігри, ігри- драматизації. Під час проведення тематичного дня “Пам’яті героїв небесної сотні” дітки виготовляли жовто-блакитні серця з янголами. Вихованці разом з батьками долучилися до виставки “Рідна мова – калинова”.

Інструктором з фізичної культури Марією ВЕРЗУН була проведена розвага

” Здорова дитина майбутнє України”.

” Здорова дитина майбутнє України”.”